Loading Theme Customizer. Please wait...

Aktuality

Srdečně zveme na zahájení nové sezóny zámecké konírny.

Vernisáž úvodní výstavy bude v sobotu 7.4.2018 v 15,00.

Těšíme se na vás!

Adventní čas bývá plný krásných kulturních, duchovních a společenských setkávání ve všech obcích Mikroregionu Nový Dvůr.

Kalendář najdete na našich na webových stránkách nebo na stránkách obcí. Udělejte si na sebe a své blízké čas. Určitě nebudete litovat!

Vážení návštěvníci, domácí i přespolní!

Letošní turistická sezóna se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Víkend 28.-29.10.2017 bude v konírně pro tento rok poslední. Přijďte si vybrat ještě na "last minute" nějaký pěkný dárek, knížku od kastelána, hrníček nebo Andělku. 

Děkujeme všem za návštěvu a přízeň. Věříme, že jste byli spokojeni a budeme se těšit na další sezónu v příštím roce!

Tým pracovníků konírny

Určitě jste někdy v televizi napjatě sledovali odvážné, kteří uprostřed oceánu, v pevnosti Boyard, plnili až neuvěřitelné úkoly, aby získali klíče k pokladu. Děti ze škol Mikroregionu Nový Dvůr si to vyzkoušely na vlastní kůži! Další společné setkání totiž pořádala ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín a inspirovala se právě soutěží Pevnost Boyard.

Srdečně zveme na Den otevřeného letiště a Drakiádu 2017 - společnou akci Mikroregionu Nový Dvůr a Aeroklubu Kyjov na letišti mezi Kyjovem a Miloticemi!

V sobotu 28.10.2017 bude od 10,00 otevřeno letiště pro veřejnost. Máte možnost podívat se na letadla i na zázemí letiště.
Odpoledne od 13,00 bude Drakiáda 2017 - budeme pouštět draky a uvidíme, jak nám to půjde!

Těšíme se na vás.